Strona główna | Mapa serwisu | Kontakt

dr hab. Andrzej Misiołek Senator RP

Aktualności

Zdjęcie
Data06-04-2018

Wyniki konkursu "Bezpieczeństwo pożarowe na co dzień"

Wczoraj rozstrzygnięty został kolejny konkurs organizowany przez Senatora Andrzeja Misiołka – „Bezpieczeństwo pożarowe na co dzień”. Do biura senatorskiego wypłynęło prawie 200 prac z 14 placówek oświatowych.

Jury konkursu w składzie: Andrzej Misiołek (Senator RP), Beata Twardowska (Prezes Fundacji Śląskie Anioły), Krystyna Jankowiak – Markiwca (Dyrektor Bytomskiego Centrum Kultury), Ewelina Wylężek – Dobroń (Malarka) oraz Marta Tobor (Dyrektor biura senatorskiego) po długiej i intensywnej dyskusji wybrało zwycięzców etapu okręgowego.

Zwycięzcą etapu okręgowego w kategorii uczniów szkół ponadpodstawowych została Wiktoria Czarnoba z Zespołu Szkół Administracyjno-Ekonomicznych z Bytomiu, natomiast w kategorii szkół podstawowych jury przyznało dwie nagrody dla Zuzanny Stolorz ze Szkoły Podstawowej nr 19 im. Wojciecha Korfantego w Katowicach oraz Klaudiusza Kot ze Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 40 im. Gustawa Morcinka w Bytomiu

Nagrodą dla zwycięzców etapu okręgowego jest zakwalifikowanie się do etapu ogólnopolskiego oraz wyjazd na uroczysty finał do Warszawy. Każda praca zasługuje na uznanie, dlatego wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy pamiątkowe za udział w konkursie.
Senator Misiołek wraz z członkami jury konkursu dziękuje wszystkim jego uczestnikom, a także nauczycielom i dyrektorom zgłoszonych placówek oraz rodzicom i opiekunom dzieci za ich pracę i zaangażowanie oraz składa serdeczne gratulacje zwycięzcom.
Zdjęcie