Strona główna | Mapa serwisu | Kontakt

dr hab. Andrzej Misiołek Senator RP

Aktualności

Data02-09-2019

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020


Szanowni Państwo, Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy!
Drodzy Uczniowie!

Właśnie rozpoczyna się kolejny rok szkolny 2019/2020. Po wakacyjnej przerwie wkraczamy w czas pełen nowych wyzwań, twórczych działań i ważnych inicjatyw.

Drodzy Nauczyciele, Wychowawcy oraz pozostali Pracownicy Oświaty! Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego życzę Wam, aby każdy dzień pracy przynosił zadowolenie, a podejmowane przedsięwzięcia edukacyjne spełniały zakładane oczekiwania. Życzę Wam również cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia oraz poczucia dumy z misji, jaką pełnicie.

Szanowni Rodzice, chciałbym Wam życzyć radości i dumy z osiągnięć dzieci, a także dobrej, owocnej współpracy ze szkołą. Naszym wspólnym obowiązkiem jest troska o to, aby szkoła była miejscem nie tylko dbałości o wiedzę i umiejętności, ale także stwarzała uczniom sprzyjające warunki do nauki i zabawy, i dbała o ich bezpieczeństwo.

Wszystkim Uczniom życzę natomiast, aby zdobywana wiedza umożliwiła osiąganie kolejnych sukcesów na następnych szczeblach edukacji, a zgłębianie tajników nauki odbywało się w przyjaznej atmosferze i dawało poczucie satysfakcji i radości. Jestem przekonany, że rok szkolny 2019/2020 będzie dla Was nie tylko kolejnym rokiem nauki, ale przede wszystkim czasem poszukiwań, ciekawych doświadczeń, zdobywania nowych umiejętności, rozwijania pasji i zainteresowań.

Kierujmy się słowami Phila Bosmansa „Bogactwem człowieka są: uśmiech, przyjazny gest, pogodne słowo”, mam nadzieję, że dla całej Społeczności Szkolnej będzie to czas realizacji zamierzeń, edukacyjnych sukcesów oraz pomyślnej współpracy, opartej na zaufaniu, szacunku i przyjaźni.


Z wyrazami szacunku,
Andrzej Misiołek
Senator RP